Objednajte si úvodnú bezplatnú konzultáciu úplne zadarmo
Affida - spoľahlivý partner v oblasti podnikania

Chcete dostať návod ako byť úspešný aj v tejto ťažkej dobe?

Chcete skutočne rozumieť tomu, prečo sú niektorí podnikatelia  úspešní a majú stabilné výsledky?

Spolu s našimi klientmi rastieme 6. rok za sebou priemerne +20% a to aj v ťažkých rokoch krízy a recesie.

80% našich dlhoročných klientov narástlo v minulom roku aspoň o +5% oproti predošlému roku, 40% z nich viac ako +50% !!!

Nevymýšľajte bicykel, ten už niekto vymyslel a my vás naučíme na ňom jazdiť! Čiže nerozdávame ryby, ale učíme klientov ich chytať.

Kontaktujte nás, objednajte si úvodnú bezplatnú konzultáciu a pomôžeme vám:

 • naštartovať vaše podnikanie,
 • pochopiť princípy úspešného biznisu,
 • efektívne firmu zorganizovať a sprocesovať,
 • spracovať strategický a finančný plán,
 • nastaviť kontroling firmy,
 • vyhodnotiť kľúčové parametre a tak ovplyvniť svoje výsledky a dosiahnuť váš cieľ.

Budeme slnkom na obzore vášho úspešného a pohodového podnikania…

Naše doterajšie výsledky:

140
firiem
9950
hodín
55
publikácii a seminárov
2700
respondentov na seminároch

O nás

Verím, že každý človek má nejakú úlohu, ktorú má splniť počas svojej pozemskej cesty. Som Soňa Sopóci a dlho som netušila aké je to moje poslanie. Od mala ma to ťahalo k obchodu. Napriek tomu som sa ale rozhodla študovať technický smer, lebo technika ma baví, nakoľko je logická a platia v nej presné fyzikálne zákony a pravidlá. Aj v podnikaní hľadám logiku a ľahko duplikovateľné pravidlá a úspešné postupy.

Osem rokov som riadila menšiu strojársku spoločnosť, ktorá bola dodávateľom najmä pre jadrové elektrárne a s kolegami sme firmu úspešne rozšírili šesťnásobne. Keď sa napokon majitelia rozhodli firmu predať, hľadala som a našla svoje poslanie. Japonci to nazývajú IKIGAI a ak ho človek nájde, už nič ho v živote nezastaví.

Mojím poslaním je naučiť ľudí efektívne podnikať a svoj podnik riadiť bez zbytočného stresu a preto som v roku 2013 s manželom Petrom založila firmu Affida, s.r.o. Častokrát sa ma ľudia pýtajú na pôvod tohto názvu. Je z talianskeho affidabile, čo znamená spoľahlivý. Sme pre našich klientov spoľahlivým partnerom pri riešení problémov nielen v podnikaní.

Nakoľko sa môj manžel, kolega a priateľ v jednej osobe, dlhodobo pohybuje v stavebnom priemysle a developerstve vidí mnohé úskalia krátkodobých lacných riešení, ktoré v konečnom dôsledku spôsobia kolaps a nespokojnosť zúčastnených strán. A preto je SPOĽAHLIVOSŤ kľúčovým mottom nášho spoločného podnikania.

Pomáhame podnikateľom a manažérom zlepšiť podnikanie tak, aby:

 • pracovali menej a mali lepšie výsledky
 • sa vedeli spoľahnúť na to, že firma bude fungovať aj v čase, keď budú mimo nej
 • vedeli v akom skutočnom stave a kondícii je ich firma aj v prípade, ak sú od nej vzdialení „na sto honov“
 • sa v rôznych situáciách vedeli vždy správne rozhodnúť
 • ich zamestnanci boli platení od ich prínosu pre firmu a nie od toho, koľko času strávia v práci.

Ak vás tieto informácie zaujali, objednajte si úvodnú bezplatnú konzultáciu a príďte si po riešenia situácií, ktoré potrebujete riešiť vo firme. Reštartujte svoj biznis a prispôsobte ho novej dobe. Odnesiete si iný pohľad na veci vo vašej firme a pozrite sa na vaše podnikanie z iného nezávislého pohľadu.

Služby

Nechcete už ďalej skúšať čo funguje a čo nie?

Máte dosť pokusov a omylov?

Chcete do pol roka vidieť reálne výsledky?

Podnikanie, tak ako aj iné oblasti nášho života, majú veľmi logické, presné a jednoduché pravidlá, ktoré pomáhajú byť úspešný v podnikaní. Je potrebné si uvedomiť, že každá situácia si vyžaduje iný postup a vzorec podnikania a preto to, čo pomáhalo k dobrým biznis výsledkom na začiatku roku už dnes nemusí fungovať.

Pomôžeme vám pochopiť, kedy čo v podnikaní funguje, a prečo je to tak, aby ste nabudúce sami vedeli nájsť optimálne riešenie vašej podnikateľskej situácie.

Poučte sa z úspešných, overených postupov a využite ich pre svoje podnikanie. Máme za sebou 20 ročné skúsenosti z managementu obchodu a riadenia technického podniku s desiatkami zamestnancov a stovkami externistov s ročným obratom v miliónoch EUR.

Chcete sa dozvedieť viac? Objednajte si náš e-book.

Tu môžete prípadne uviesť názov spoločnosti. Tento údaj nie je povinný.

Objednajte si komplexný program “Firma v kocke”

Počas dlhodobej spolupráce v dlźke min. 6 mesiacov získate všetko, na čo ste doteraz nemali čas:

 1. Audit fungovania svojej spoločnosti
 2. Strategický a finančný plán s kontrolingom
 3. Mapu procesov spoločnosti so stanovenými produktami a štatistikami procesov
 4. Stanovenie  štatistík spoločnosti a zamestnancov a ich kvót, vrátane ich zberu a systému kontroly a vyhodnotenia
 5. Nastavenie spravodlivého systému odmeňovania zamestnancov podľa ich produktivity a aktivity
 6. Efektívne nastavenie procesov, vrátane systému ich popisov a manuálov
 7. Personálny audit a nastavenie prijímania a riadenia personálu
 8. Systém efektívnej kontroly spoločnosti
 9. Hotline 10/7

a získajte RASTÚCU A PROSPERUJÚCU FIRMU.

Chcete o našich službách vedieť viac? Nech sa páči, vstúpte.

Cenník

Naše ceny vychádzajú z nasledovných položkových cien:

Prvá 60 minútová konzultáciazdarma
Konzultácie a individuálne poradenstvo75 EUR/h
Biznis analýza s vyhodnotením1.500 EUR
Komplexný program “Firma v kocke”15.000 EUR
Cestovné náklady mimo Bratislavu0,50 EUR/km

*Pri zakúpení programu Firma v kocke sa jedná o predplatenie všetkých služieb vopred na minimálne pol roka. Trvanie spolupráce je individuálne, záleží od potrieb klienta a intenzity spolupráce.

Je možnosť využiť aj zľavy pri objednaní intenzívnych balíčkov služieb:

 • 10 hodín konzultácií – 5% zľava
 • 20 hodín konzultácií – 10% zľava
 • 30 a viac hodín konzultácií – 15% zľava.

Zľava platí pri objednaní služieb dopredu na daný kalendárny mesiac, prípadne v rámci projektu a je poskytnutá pri sumarizačnej fakturácii za mesiac podľa množstva skutočne odobratých služieb.

Nakoľko každý klient je osobitý a má iné potreby, spracovať univerzálny cenník by nebolo korektné. Preto, v prípade záujmu, zašlite požiadavku na spracovanie individuálnej cenovej ponuky tu.

Cenník služieb pre začínajúce spoločnosti bude tvorený individuálne s ohľadom na možnosti využiť financovanie cez systém pomoci začínajúcim podnikateľom.

Objednajte si úvodnú bezplatnú konzultáciu

Tu môžete prípadne uviesť názov spoločnosti. Tento údaj nie je povinný.

Prejavili nám dôveru

Naša spolupráca spočíva najmä v nastavení a ujasnenia si procesov, keďže spoločnosť prešla výraznými vnútornými zmenami, či sa jedná o rozsah poskytovaných služieb, ale aj zmena firemného a materiálového vybavenia, taktiež personálnych kapacít.
Martin Chudý
riaditeľ CHIRKOZ SK - medical clinik
Spolupráca nám pomohla uviesť do praxe zásady, ktoré sme teoreticky ovládali. Presvedčili sme sa, že fungujú. Konkrétnym výsledkom spolupráce je účinný nástroj na plánovanie a kontrolu plnenia plánu a tiež systém odmeňovania zmenený v priamej nadväznosti na štatistiky. Na každom rozhovore s pani Sopóci je bonusom ľudský rozmer a praktická rada na akýkoľvek problém.
Ľudmila Čintalanová
konateľka ALFOPA, spol. s r.o. Košice
Naša spolupráca má pomerne široký záber, priniesla mi v prvom rade lepší prehľad vo financiách, v plánovaní, v nastavovaní procesov. Skvalitnila moju prácu, dodala mi podporu a poháňa ma vpred. Prináša mi aj iný pohľad na každodenné situácie a ich možné riešenia. Vniesla mi systém do jednotlivých krokov pri budovaní firmy a jej napredovaní, veľmi konkrétne a prakticky.
Soňa Lehocká
ED SLOVAKIA ALTIS GROUP, distribútor CURAPROX a Jack and Jill Kids pre SR
Naša spolupráca úplne naplnila naše očakávania. Získali sme nastavenie na zmenu nášho fungovania, praktické podklady na kontroling, sledovanie úloh, vyhodnotenie zákaziek a nový pohľad na organizačnú štruktúru. Dúfam, že po uvoľnení pandemických opatrení sa nám podarí ešte viac už na osobných stretnutiach, napríklad vytvoriť k novému systému aj nové smernice, aby sa to všetko do firmy viac zažilo.
Michal Mihalyfi
konateľ ADRIAN GROUP, vykurovacie systémy pre priemyselné objekty
Affida za Vás nebude robiť Váš biznis. Ale ak máte niekedy pocit, že nosíte vodu v koši, že Vašu firmu ťahá len malá hŕstka nadšencov a ostatní sa vezú, že vo firme komunikujete neefektívne a chyby Vás oberajú o čas a peniaze, Affida Vám pomôže definovať a nastaviť procesy. Aby ste nevymýšľali vymyslené. Doporučujem každému kto chápe, že bez vnútropodnikových noriem a smerníc to nejde ale naskakuje mu husia koža, ak má vymyslieť a napísať čo i len jedinú. Robte svoj biznis, upratujte s Affidou.
Daniel Demočko
konateľ VILLA PRO, parkovacie systémy
Vďaka našej spolupráci sa nám podarilo reštartovať neaktuálny systém kvality, ktorý už nezohľadňoval reálnu situáciu vo firme a zamestnanci ho v princípe ignorovali. Spolupráca nezahŕňala iba klasickú konzultáciu a odovzdanie hotového systému, ale najmä cenné rady, ktoré nás nakopli k ďalšej práci na rozvoji systému a najbližší rok máme čo robiť. Veľmi nám pomohli aj mnohé manažérské odporúčania a rady týkajúce sa plánovania, vedenia porád alebo personalistiky. Vysoko hodnotím najmä praktický prístup k problematike bez zbytočných teórií a omáčok.
Michal Sebíň
riaditeľ NATUR-PACK, a.s., organizácia zodpovednosti výrobcov obalov
slovnaft
ssu
seps
sba
reflow
polygraficke centrum
npc
kulla
kolotocik
kohaflex
invelt
gperformance
ginall robinson
futbalovy sen
creditcall
comtec
alfopa
afinis group
intech control
slovakia altis group
adrian group

Kontakty

Fakturačné údaje:

Affida, s.r.o.
Mrázova 16
831 06 Bratislava

www.affida.sk
obchod@affida.sk
+421 905 58 99 56

Facebook: Firemné konzultácie

Bankové údaje:

Tatra Banka
SK20 1100 0000 0029 2689 7447

IČO:   4722 6439
IČDPH: SK 2023 80 6708

Spoločnosť je zapísaná na Okresnom súde Bratislava I, oddiel: SRO, vložka 90130/B a riadi sa zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Tu nájdete našu firemnú Smernicu o spracovaní osobných údajov .

Kde nás nájdete: