Partnerstvo pre začínajúcich podnikateľov

Veľa ľudí nezačne podnikať preto, lebo sa obávajú, že podnikanie je ťažké, lebo nemajú žiadne skúsenosti s rozbehom firmy, nik z rodiny alebo priateľov nepodniká, neveria sičakajú na „správny čas“, resp. nevedia, či ich podnikateľský nápad bude „životaschopný“.

Pravdou je, že podnikanie má svoje pravidlá a zákonitosti, ktoré je dobré na začiatku vedieť, aby ste sa vyhli pádom a nenechali sa ovplyvniť žiadnymi krízami. Je super sa poučiť z chýb druhých a neopakovať to, čo sa stalo v minulosti.

Na základe našich 15 ročných skúseností z obchodu a manažmentu podnikov vám vieme pomôcť  pripraviť všetko potrebné na to, aby ste vedeli ako rozbehnúť, stabilizovať a rozvíjať firmu tak, aby sa stala dlhodobo životaschopnou. A pritom, aby ste mali aj čas na seba, rodinu a koníčky.

Ako sa hovorí, ľahšie je vybudovať koryto rieky na začiatku ako sa snažiť rozvodnenú rieku vtesnať do nového koryta. Zmeniť zaužívané pravidlá a zvyklosti v zabehnutej firme je omnoho ťažšie ako hneď na začiatku nastaviť správne všetko tak, aby sa zbytočne neplytvalo energiou, časom a peniazmi.

Tak ako skutoční partneri sa stávame spoluzodpovednými za Váš úspech. 

Vieme vám poskytnúť nasledovné služby:

  • konzultácie ohľadom problematických otázok, ktoré vás zaujímajú;
  • riešenie rozbehu firmy a definovanie potrebných krokov;
  • kompletné nastavenie systému fungovania firmy, na zaistenie jej dlhej životaschopnosti a prosperity.

 

Pomôžeme vám stať sa úspešnými podnikateľmi a podnikať bez stresu.

Objednajte si bezplatnú hodinovú konzultáciu