Partnerstvo pre existujúce firmy

Je bežné, že firma prežije počiatočné problémy jej vzniku a po určitom čase rozvoja sa jej rast zastaví, niekedy dokonca začne upadať napriek tomu, že ju vedú majitelia tak ako doteraz a nič zásadného sa v práci nezmenilo. Majiteľ, resp. výkonný management je v neustálom strese. Nevedia presne definovať, čo je potrebné zmeniť na naštartovanie opätovného rastu firmy, lebo sa zdá, že už viac menej všetko vyskúšali. 

LEN AK VIEME NIEČO MERAŤ, MÔŽEME TO VYHODNOTIŤ A ZLEPŠIŤ (Kelvin).

Základom dobre fungujúcej firmy je presne stanovený systém práce a plán, kam sa chce firma dostať.

 

Len na základe čísiel manažér vie povedať, v akej kondícii má svoju firmu. Bez týchto dvoch elementárnych častí je akékoľvek manažovanie veľmi vyčerpávajúce, nakoľko sa stále len hasia požiare, ktoré neustále vznikajú. Je nevyhnutné mať preto vypracovaný systém na to, aby sa obmedzil ich vznik a plány a ciele, aby všetci vedeli, kam sa majú dostať.

Zároveň je ale nevyhnutné, aby manažéri vždy vedeli, kto je naozaj najväčším prínosom pre ich spoločnosť, na koho sa vždy môžu spoľahnúť a vedeli tak spravodlivo rozdeliť úlohy. Manažment má za povinnosť nastaviť spravodlivý mzdový a motivačný systém tak, aby každý zamestnanec bol ohodnotený podľa prínosu pre spoločnosť a nie podľa toho, ako často si príde vypýtať zvýšenie platu alebo ako dobre vie deklarovať svoju tvrdú prácu pred šéfom.

Ak chcete, môžeme sa pre vás stať partnermi na ceste k úspešnému podnikaniu a pomôcť vám sa správne rozhodnúť v dôležitých otázkach. Naučíme vás podnikať bez stresu tak, aby vás podnikanie opäť bavilo.

Pre existujúce firmy realizujeme konzultácie akútnych problémov, poradenstvo a mentoring managementu firmy ako aj školenia, semináre a workshopy pre jednotlivé tímy spoločnosti.

Formu a rozsah spolupráce si určíte tak, ako vám najviac  vyhovuje. Každý projekt je jedinečný a vieme ho prispôsobiť presne pre vaše potreby.

Objednajte si bezplatnú hodinovú konzultáciu