Referencie

1. Daniel Demočko, konateľ VILLA PRO s.r.o., parkovacie systémy

Affida za Vás nebude robiť Váš biznis. Ale ak máte niekedy pocit, že nosíte vodu v koši, že Vašu firmu ťahá len malá hŕstka nadšencov a ostatní sa vezú, že vo firme komunikujete neefektívne a chyby Vás oberajú o čas a peniaze, Affida Vám pomôže definovať a nastaviť procesy. Aby ste nevymýšľali vymyslené. Doporučujem každému kto chápe, že bez vnútropodnikových noriem a smerníc to nejde ale naskakuje mu husia koža, ak má vymyslieť a napísať čo i len jedinú. Robte svoj biznis, upratujte s Affidou.

2. Michal Sebíň, riaditeľ NATUR-PACK, a.s., organizácia zodpovednosti výrobcov obalov

Vďaka našej spolupráci sa nám podarilo  reštartovať neaktuálny systém kvality, ktorý už nezohľadňoval reálnu situáciu vo firme a zamestnanci ho v princípe ignorovali. Spolupráca nezahŕňala iba klasickú konzultáciu a odovzdanie hotového systému, ale najmä cenné rady, ktoré nás nakopli k ďalšej práci na rozvoji systému a najbližší rok máme čo robiť. Veľmi nám pomohli aj mnohé manažérské odporúčania a rady týkajúce sa plánovania, vedenia porád alebo personalistiky. Vysoko hodnotím najmä praktický prístup k problematike bez zbytočných teórií a omáčok. 

3. Vladislav Štetina, majiteľ a riaditeľ GEOTHERM Slovakia, dodávka a montáž obnoviteľných zdrojov

Soňa je profesionál, ktorý vie čo robí, vie kam smerovať ľudí, aby sa pohla produkcia. Veci začínajú fungovať.

4. Pavol Polgár, majiteľ  a riaditeľ Typografia plus, tlačiareň

Pani konzultantka nám výraznou mierou pomohla usporiadať procesy v našej spoločnosti. Cítim, že vďaka nadobudnutým vedomostiam vieme podstatne efektívnejšie napĺňať pracovné ciele a spoločnosť riadime my, nie zamestnanci.

5. Martin Baláž, majiteľ a riaditeľ Intech control, projekčná a realizačná organizácia

Naša spolupráca s firmou Affida úplne naplnila naše očakávania. Definoval by som ju nasledovne - intenzívna, široko záberová, vychádzajúca z praxe, s chápavým prístupom, optimisticky ladená.

6. Marcel Kamenec, riaditeľ J.A.P. Slovakia, dodávateľ stavebných prvkov

Vždy som sa chcel vzdelávať a prinášať do našej firmy nové postupy a trendy riadenia a tým zvýšiť úspešnosť našej firmy na trhu. Nie vždy sa mi ale darilo nové vedomosti zo seminárov aplikovať do praxe. Ty si nám dala udicu a naučila nás chytať ryby.

7. Miloš Lipka, majiteľ a riaditeľ DIN TECHNIK, strojárska výroba

Odkedy si prišla do našej firmy začal som sa na celé moje podnikanie pozerať z inej perpektívy. Vidím súvislosti a možnosti, ktoré mám a pri rozhodovaní môžem použiť nástroje, ktoré si nám dala - finančný plán, kontroling nákladov a podrobné kalkulácie projektov nám pomohli mať firmu a jej financie viac pod kontrolou.

8. Martin Kadleček, majiteľ a riaditeľ MDI, oficiálny opartner O2

Pomáhaš mi nezabudnúť na môj cieľ. Krok po kroku zvládame zmeny v organizácii firmy a systému jej kontroly. Som rád, že sa mám v prípade otázok a pochybností na koho obrátiť.

9. Jozef Tuchyňa, majiteľ a riaditeľ Prospekta, distribúcia zdravej výživy a kozmetiky

Dostal som informácie (návody) ako popísať štruktúru firmy a z toho odvodiť potrebné/možné zmeny, ako štruktúrovať mzdy, zostaviť rozpočet, motivovať zamestnancov k podávaniu návrhov na zlepšenie niektorých činností.

10. Michal Matúš, spolumajiteľ Business Cloud, podnikateľské centrum

Som rád, že si rozšírila rady našich konzultantov. Vždy sa vieme spoľahnúť, že dodáš to, čo si sľúbila a čo je pre klienta potrebné.

11. Ivan Ivančo, Bussinesacademy.sk

Pri Tebe si človek nevydýchne... ale konečne robím tak ako  mám a to čo mám. A bez stresu! Ďakujem za všetky impulzy, to je presne to čo chlapi potrebujú, mať také Rádio Impulz, ktoré ich neustále napomína, ženie, čo horí a čo treba rýchlo spraviť. Taktiež som si Ťa interne nazval, že si moja motorka, skratka ma rútiš vpred, či chcem, či nechcem a to presne potrebujem.

12. Danka Valková, Stará mama ESERO

Keď som sa po dosiahnutí veku 50 rokov rozhodla, že budem robiť to, čo chcem a nie to, čo musím a nakoľko som chcela pomáhať ľuďom, podarilo sa mi  zrealizovala Sonin nápad s detským stacionárom. Tento sen je už tretí rok skutočnosťou. Sonička ma previedla celým radom krokov, od rozhodnutia - firma alebo živnosť, cez biznis plán až po získanie štátnej dotácie na podporu založenia živnosti. Jej vytrvalá pomoc mi nedovolila vzdať sa, ani keď všetko nešlo tak, ako sme naplánovali a dnes som jej za túto podporu a know-how veľmi vďačná. Poriadna dávka optimizmu a vedieť ako, mi umožnili získať slobodu a pocit užitočnosti vo svojom podnikaní zároveň.

 

Objednajte si bezplatnú hodinovú konzultáciu