O nás

   Som Soňa Sopóci Brchnelová a verím, že každý človek má nejakú úlohu, ktorú má splniť počas svojej pozemskej cesty. Dlho som netušila aká je to moje poslanie. Od mala ma to ťahalo k obchodu. Napriek tomu som sa ale rozhodla študovať najprv elektrotechnickú priemyslovku a potom ten istý odbor na Strojníckej fakulte STU, lebo technika ma baví, nakoľko je logická a platia v nej presné fyzikálne zákony a pravidlá.

   Keď som sa v roku 2006 stala výkonnou riaditeľkou vtedy malej strojárskej firmy na Slovensku, ktorú vtedy noví majitelia chceli zatvoriť, netušila som ako správne manažovať a dosiahnuť, aby boli spokojní nielen majitelia spoločnosti ale aj zamestnanci, ktorí by cítili lojalitu a spolupatričnosť s firmou a do práce chodili radi. Sen sa stal skutočnosťou a nám sa spoločne s tímom podarilo rozšíriť firmy na šesťnásobok behom troch rokov.

   Keď sa majitelia rozhodli firmu po ôsmych rokoch predať, odišla som z firmy a našla svoje poslanie. Mojím poslaní je naučiť ľudí efektívne podnikať a svoj podnik bez zbytočného stresu a preto som v roku 2013 s manželom založila firmu Affida, s.r.o.

   Častokrát sa ma ľudia pýtajú na pôvod tohto názvu. Je z talianskeho affidabile, čo znamená spoľahlivý. Sme pre našich klientov spoľahlivým partnerom pri riešení problémov v ich podnikaní. Pomáhame im zlepšiť podnikanie tak, aby pracovali menej a mali lepšie výsledky. Aby sa vedeli spoľahnúť na to, že firma bude fungovať aj v čase, keď budú mimo nej. Aby vedeli v akom skutočnom stave je ich firma aj v prípade, ak sú od nej vzdialení „na sto honov“. A aby sa v rôznych situáciách vedeli vždy správne rozhodnúť a ich zamestnanci boli platení od ich prínosu pre firmu a nie od toho, koľko času strávia v práci.

   Ak vás tieto informácie zaujali, objednajte si bezplatnú konzultáciu a príďte si po riešenia situácií, ktoré potrebujete riešiť vo firme.

 Reštartujte svoj biznis a prispôsobte ho novej dobe.

Odnesiete si iný pohľad na veci vo vašej firme a uvidíte slnko na obzore vášho podnikania.

 

Objednajte si bezplatnú hodinovú konzultáciu